Forum klasy B Biologiczno-Chemicznej IV LO im.Mikołaja Kopernika w Rzeszowie

Głównym celem forum jest komunikowanie się pomiędzy sobą uczniów tej klasy ,jak i wzajemna pomoc .

Ogłoszenie

Do końca tygodnia proszę przynieść pozwolenia na wycieczkę integracyjną do pani przewodniczącej ! :) (z uwzględnieniem samodzielnego powrotu do domu)

#1 2011-10-16 20:58:34

 Guga

Uśmiechem witaj każdy dzień !

Zarejestrowany: 2011-09-19
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Zapytania i watpliwości

Czy jutro mamy angielski na godzinie wychowawczej ?

Offline

 

#2 2011-11-02 19:05:48

KamilaS

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zapytania i watpliwości

Drodzy forumowicze!

Nasze forum, z tego co widzę nie ma zbyt "bujnego trybu życia", więc postanowiłam poruszyć jakiś temat, aby każdy mógł sie wypowiedzieć i byśmy wspólnie ożywili to nasze miejsce w sieci.

Na wstępie pragnę zaspokoić swoją ciekawości dowiedzieć się, jak wam idzie robienie zadań z chemii? Ja ze swojej strony pochwalę sie, że zrobiłam już aż 2 zadania (zamknięte)!

A do szanownej pani administrator-naszej kochanej Gugi mam pytanie: czy istnieje już na tym forum taki luźny wątek,
w którym możnaby np. ponarzekać na pogodę i nauczycieli albo obgadać coś wogóle nie związanego ze szkołą, itp?

Z wyrazami szacunku
KamilaS ;D

Offline

 

#3 2011-11-04 21:28:44

 Guga

Uśmiechem witaj każdy dzień !

Zarejestrowany: 2011-09-19
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Re: Zapytania i watpliwości

Hohohoho Cóż za elokwentna wypowiedź Pani Kamilo ! A więc...już odpowiadam na Pani pytanie :0
Takowego wątku jeszcze nei ma,ale zaraz będzie ;D

Co do zadan- nie zrobiłam jeszcze ani jednego !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bipasha.pun.pl www.nivisniepokonani.pun.pl www.kjszymocice.pun.pl www.cupfifa.pun.pl www.kalservs.pun.pl